כתיבת תוכן שיווקי

מה כתבת פה?!

תוכן שיווקי הוא כנראה הנדבך החשוב ביותר בכל מה שיש לי להציע עבורכם. כולנו רוצים שהמשתמש או הלקוח שלנו שנחשף לעסק שלנו בדיגיטל אבל לא רק בדיגיטל, יקרא ויבין. אבל מה שבאמת אנחנו הכי נרצה? מה שהכי נרצה בסוף, זה שהתוכן שלנו יהיה כל כך טוב, ובתור שכזה – יניע את הלקוח שלנו לפעולה. בין אם לטלפן, לשלוח הודעה, או פשוט לשלוף אמצעי תשלום ולבצע עסקה. נסגור על תוכן כמנוף שיווקי, לגמרי!

אבל העסק שלי כבר בדיגיטל!

גם אם לעסק שלך יש אתר, עמוד נחיתה, והוא מיוצג היטב בכל הרשתות החברתיות – שזה יופי, אבל בסוף תוכן מצויין, איכותי, עדכני, מושך, כתוב היטב ומסוגנן – בקיצור נראה לי שזה מתחיל להיות ברור. תוכן שיווקי טוב – מביא תוצאות! תוצאות טובות עושות רק טוב לעסק, ועסק שעובד טוב בדיגיטל מושתת היטב על תוכן לא פחות ממעולה. אז עכשיו תנו לי לשאול אתכם שאלה, קחו אפילו דקה לחשוב עליה לפני שתמשיכו.
אז איך התוכן שלכם בעסק?

תוכן יכול לכלול כתיבה שיווקית, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, פוסטים, תגובות, ביקורות והיריעה קצרה מלהכיל. כשאתם מייצרים תוכן מעולה – העסק שלכם מייצר קשר אדוק והדוק יותר עם הלקוחות שלו, ולא משנה איך או בעזרת איזו פלטפורמה או איזה קמפיין באימייל כזה אחר – כל עוד התוכן שלכם מעולה ועדכני, אתם על הגל הנכון.

טוב, אז כשאתה מציג תוכן שיווקי בצורה כזו

כמי שכותב הרבה שנים, ובא במגע יומיומי עם עולמות תוכן שונים ומגוונים – אפילו אני כלקוח, מעריך הרבה יותר עסקים עם תוכן עשיר ועדכני, ולא ממש אוהב שמאביסים אותי בשליחת מיילים מטרידים על איזה ליין חדש של מוצרים בערך כל יומיים – זה קצת חוטא למטרה של תוכן איכותי. כי בסוף העסק שלך רוצה לתת ללקוח שלך קצת מעבר, ולא להיות מפלצת שיווקית של מיילים או מסרונים. וחלילה אין לי דבר כנגד השניים, אבל זה הכל שאלה של מינון והתאמה לצרכי העסק שלך.

אני באמת יכול לכתוב כאן בנקודות איזה שירותי תוכן שיווקי אני מספק עם רשימה ארוכה וסטנדרטית של מה שכולם עושים? באמת?! אז זהו שלא ממש, לא לכל עסק מתאים אותו התוכן, והוא ככזה, משתנה חשוב מאוד בין עסקים שונים. לא באמת רואה איך ניתן לקחת תוכן נגיד מעסק A  “לשפץ” קלות ולמכור אותו לעסק B. תוכן הוא ייעודי לעסק אותו הוא משרת.

אז אני עמית, ואני אשמח לייצר עבורכם את התוכן הנכון והמתאים עבור העסק שלכם.
כל מה שאתם צריכים לעשות? צלצלו אליי,שלחו מייל וגם הודעה זה בסדר 🙂

עכשיו מכירים אותך!

 

עמית

054-5566889

כל הזכויות שמורות © Going Digital 2018

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter