בניית דפים עסקיים בפייסבוק

דף עסקי בפייסבוק. כיום בעולם הדיגיטלי תרצו או לא, ברוב שעות היום אנחנו עם המבט למסך. אנחנו נחשפים להמון מסרים, המון פרסומות והמון דפים עסקיים ברשתות. לא בכדי יש המון דפים עסקיים. פייסבוק בנתה פלטפורמה שלמה עבור דפים עסקיים, בדיוק כמו גוגל אגב, בהם אפשר לקדם את הדפים ולשלב בהם פוסטים שונים ומגוונים כמודעות פרסום לכל דבר ועניין.

את זה למשל לא תוכלו לעשות מהפרופיל האישי שלכם, עסק זה עסק וגם פייסבוק מתייחס לכך בכבוד הראוי.

דף עסקי בפייסבוק הוא בבואה לכל דבר ועניין של העסק שלכם. מי אתם, מה השירותים שאתם מספקים, מאמרים שכתבתם, תמונות, וידאו, מבצעים, שירות לקוחות ובעצם הכל. הזמינות של דף עסקי היא גבוהה מאוד עבור משתמשי פייסבוק והמרחק בין מישהו שכבר נמצא בפייסבוק אל הדף העסקי של העסק שלך הוא אפסי!

הכל סביב הדף העסקי

דף עסקי למעשה מאפשר בניית קהילה שלמה של לקחוחות סביב העסק שלך, שמתעניינים בשירות או במוצרים שהעסק שלך מספק. ככל שהדף שלך מושקע יותר, ככל שהדף שלך משדר מסר שהעסק שלך “חי ובועט” כך ההתרשמות מהדף שלך עולה וכך גם התוצאות שלקוח שגלגש בדף העסקי שלך – ייצור קשר ומכאן כבר הדרך לעסקה התקצרה ביותר.

ונניח שהעסק שלכם מיוצג היטב בדף עסקי, תחשבו על כמות האפשרויות השיווקיות כאן. בעל חנות אופניים יכול לפרסם בדף שלו תאריך לארוע רכיבה בו יהיה ניתן לרכוש אביזרים בהנחה. וכמה שיתופים ולכמה לקוחות אפשר להגיע בדרך הזו?

המון עסקים פותחים דפים עסקיים, אבל לא ממש מתחזקים אותם מסיבות ברורות למדי – אתם עסוקים בעסק שלכם ולא בדף. אבל אז לקוח שרואה דף פשוט ולא מאוד מסקרן ומושך – פשוט עוזב למתחרה שלכם.לכן החשיבות של דפים עסקיים שבנויים טוב, מעודכנים, מפורטים, פשוטים וקלילים היא קריטית לעסק שרוצה לשדר “עסקים כרגיל”.

דף עסקי בנוסף הוא ערוץ תקשורת זמין ומיידי עבורכם עם הלקוחות שלכם, שיכולים תמיד לפנות ובזמן אפסי לקבל תגובה – אפילו תגובה אוטומטית. לקוחות שהם כבר מנויים בדף שלכם, זוכים לראות כל עדכון וכל פוסט שאתם מפרסמים בדף וכך בעצם אתם נותנים להם הרגשת שייכות לעסק שלכם, ובכך אתם בונים קהילה של לקוחות נאמנים.

אם אתם רוצים דף כזה, מסקרן, מעניין, שנותן ערך עבור הלקוחות שלכם, אתם בדיוק בדף הנכון. אני מייצר דפים כאלה, מנהל ומתחזק אותם. אתם רק צריכים להיות בעסק, אני כבר אדאג לשאר.

עמית
0545566889

כל הזכויות שמורות © Going Digital 2018

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter